Пораз Клиперса од Санса доводи у сумњу наде у НБА шампионату

Кавхи Леонард и Паул Георге су пришли средини терена уочи почетка у недељу увече у Црипто.цом арени, један од њих, а други је спреман да проговори. Звезде Клиперса су замољене да се обрате публици пре прве утакмице тима, а Џорџ је био кратак када је Леонард климнуо главом.
Као што се видело током целе недеље, Клиперси су се борили да одрже корак са Фениксом у њиховом поразу од 112–95, а у другој утакмици, Клиперси су морали да одговоре на неколико питања пре него што су сањали о првенству.
Иако је Реџи Џексон почео своју трећу утакмицу заредом, Џон Вол је трећу четвртину отворио почетним местом и Вол је скоро изједначио Џексона за неколико минута.
Пол Џорџ је завршио са 40 поена без Кавија Леонарда и Џона Вола, а Клиперси су одложили касни врхунац у победи над Сакраменто Кингсима.
Како Клиперси балансирају користећи свог стартног центра Ивицу Зубца са учесталошћу да га замењују мањим саставом? Користећи традиционалне велике пакове током целе утакмице, Феникс је угушио Клиперсе за скокове у првом полувремену и повео са 20 поена, а њихов стартер Деандре Ајтон је једном успешно отео лопту од Џексона.
Можда је најважније, да ли је ово пример брзог умора или Клиперси не слушају вансезонска упутства тренера Тајрона Лиуа да упркос свом таленту неће дати све од себе ако не дају све од себе?
„Не можете тако да почнете утакмицу, посебно ако желите да почнете са дефанзивним менталитетом“, рекао је Лиу. „Нема изговора да играмо узастопно. Сви се играју назад назад. Морамо постати бољи.
Џон Вол каже да се осећа добро физички и да игра добро, „осим Шакових слободних бацања“.
Клиперси су изгубили у лошем првом полувремену, а Феникс је брзо одбио све покушаје повратка у другом полувремену, а Девин Букер је водио са 35 поена и 16 шанси.
На исти начин, Ђорђе је критиковао одбрану – рекао је да је одбрана са лоптом срање, а одбрана без лопте.
Леонард је одиграо своју другу утакмицу у сезони, у којој је одиграо 21 минут и имао 11 поена, 6 скокова и 2 асистенције, 7 поена близу линије слободних бацања. Једне ноћи након што је Џорџ постигао 40 за 39 минута и победио Сакраменто, одиграо је 34 минута и постигао 16 поена.
Џексон није постигао гол, промашио је пет пута за 24 минута и имао две асистенције. Вол је почео да се загрева на основној линији почетком другог полувремена, а Вол је преузео место као носилац лопте број један заједно са Џорџом и Леонардом. Једне ноћи, Волов најзначајнији допринос током примирја у Сакраменту био је помоћни саветник који је пружио Норману Пауелу када је почетни квотербек био 3 према 18 на почетку сезоне, рекао је Лиу пре почетка.
„Норм није био задовољан собом, али [Вол] је разговарао са Нормом и само му је рекао: 'Настави да играш, настави да играш,', рекао је Лиу пре него што је утакмица почела.
„Ако шутирате правилно и агресивно, све је у реду. Нећете промашити сваки ударац.”
„Знаш, Мајкл Џордан и ја не радимо сваки ударац, знаш?“ Рекао је Лоу Повелл. „А ми смо најбоља двојица на свету, тако да мораш да наставиш, знаш?“
Пауел је постигао 4 од 9, послушајући Лиуов савет да остане агресиван, што је понекад успело – лежао је и пропустио Леонардову лаку транзицију закуцавања у трећој четвртини – понекад не – покушавајући да извуче лопту. Предат Зубаку на дављење.
Лу није морао да каже Волу да настави да гура. Клиперси су били поражени са 11-0 и нису постигли гол у прва три минута утакмице, а када је Вол ушао на терен у првих осам минута, Букер је победио Клиперсе са 14-10, повећавши вођство Санса. .
Дубина Клиперса им омогућава да скину Кавхи Леонарда са клупе и одиграју на десетине комбинација у постави док се фокусирају на стварање кандидата за титулу.
Зид је обезбедио недостајући ред. Његов први пролаз био је савршен пролаз за Георге за закуцавање. Његова прва пауза била је журба са пуним судом, зид је покушавао да доведе лопту у струк и, упркос се заклони, био храбар. Зид није био савршен, направио је 1 од 5 слободних бацања, али је имао 17 бодова на 7 од 12 снимака.
Леонард је у трећој четвртини одиграо 7 минута, настављајући образац своје прве утакмице на клупи, где је извршио измене у три дела од по око 7 минута – пола до краја првог полувремена, па треће. пола. Затвори минуте.
Посвећен атлетском искуству средње школе СоЦал, припремни рели вам доноси резултате, приче и поглед иза кулиса шта чини припремну атлетику тако популарном.
Ендру Грејв је писац бита Клиперса за Лос Анђелес Тајмс. Придружио се Тхе Нев Иорк Тимесу након што је извјештавао о америчком фудбалу и атлетици на Универзитету Орегон. Он је дипломирао на Универзитету Орегон и одрастао је на обали Орегона.

Време поста: 25.10.2022